(Junior) Magazijnmedewerker/Orderpicker / 32-40 uur BBL mogelijk

Ben jij die enthousiaste aanpakker die met een lach zijn of haar werk doet en ben jij bereid om alles aan te pakken? Draag jij er graag aan bij om alle logistieke processen in ons magazijn op rolletjes te laten verlopen? Ga jij pas met een tevreden gevoel naar huis zodra het magazijn weer netjes en opgeruimd is? Dan pas jij perfect in ons team!

 

REMTO Automaterialen is op zoek naar een


(Junior) Magazijnmedewerker/Orderpicker / 32-40 uur

BBL mogelijk

 

Wat ga je doen?

In deze leuke functie ben jij multi inzetbaar in ons magazijn. In de ochtend start je met het controleren en opruimen van de inkomende goederen. Daarna zorg je samen met jouw collega’s van het magazijn dat alle orders op tijd gepickt worden en zorg je samen met je collega’s dat onze chauffeurs op tijd met de juiste spullen vertrekken. Onze chauffeurs vertrekken ieder uur, dat betekent dus ieder uur een deadline!

 

Wat nog meer?

  • Opruimen van inkomende goederen;
  • Orders picken en controleren;
  • In- en uitruimen van palletladingen met de reachtruck;
  • Meehelpen bij piekdruktes in ons bandenhotel;
  • Netjes en schoon houden van het magazijn.

 

Wie zijn wij?

Remto Automaterialen is al twee generaties een echt familiebedrijf! Als onafhankelijke groothandel in automaterialen leveren wij aan onder andere garage-, industriële- en dealerbedrijven. Met meer dan 55 jaar ervaring, zijn wij volledig gericht op de toekomst en elke dag gemotiveerd om het beste uit onszelf te halen. Op die manier doen wij er alles aan om onze klanten zorgeloos en efficiënt aan het werk te houden.

 

Wat bieden wij jou?

  • Een afwisselende baan voor 32-40 uur met volop uitdaging;
  • Een open en informele werksfeer met veel eigen verantwoordelijkheid;
  • Een prima salaris passend bij de job en 25 vakantiedagen, vanzelfsprekend ook een goed pensioen en passende werknemersverzekeringen;
  • Plezier! We doen er alles aan om jouw werk zo leuk mogelijk te maken;
  • Werken in een prettig en ambitieus familiebedrijf;
  • Opleidingsmogelijkheden;
  • Elke dag vers fruit!

 

Wat wij van jou vragen:

Je bent een echte teamplayer en een aanpakker met een flexibele instelling die zich verantwoordelijk voelt voor het werk dat gedaan moet worden. Verder heb je:

  • De motivatie om iedere dag een schoon en geordend magazijn achter te laten voordat je naar huis gaat;
  • Geen 9 tot 5 mentaliteit;
  • De beschikking over een reachtruckcertificaat of de interesse om deze te behalen;
  • En vooral heel veel zin om te werken én te groeien binnen een mooi en gezond familiebedrijf!

 

Interesse?

Heb je na het zien van deze functie interesse, wil je meer weten of eens meekijken wat deze functie precies inhoudt?

Neem dan contact op met Arjan of Erwin via mail pz@remto.nl. Vergeet bij een sollicitatie niet je motivatiebrief en CV mee te sturen!

 

Wil je meer weten over ons bedrijf?

 

Kijk dan op:

www.remto.nl

facebook.com/RemtoAutomaterialen

 

Remto Automaterialen B.V.
Fokkerstraat 1 
2722 NH  ZOETERMEER

 

Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

 

 

Remto Zakelijk